Dāvanu dāvināšana ar dāvanu darināšanas prieku

 Dāvanu dāvināšana ar dāvanu darināšanas prieku

VSIA Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca (turpmāk – Slimnīca) īstenotās vides akcijas “Esi pats kā dāvana” noslēgumā piedāvājam ieskatīties 10 videi draudzīgāku dāvanu ideju apkopojumā. Dāvanu idejas ir pielāgojamas arī citiem svētkiem un tās ietver – dāvanu darināšanas prieku, mazinot nevajadzīgu iepirkšanos, rūpējoties par maciņa finansiālo veselību un samīļo planētu Zemi, radot mazāk atkritumus.

Vēl līdz 18.decembrim aicinām ikvienu pielikt savu roku un sirdi kopīga videi draudzīgu dāvanu groza sagatavošanai, kas paredzēts vismaz nodaļu pacientiem, kuri Ziemassvētkos nebūs savās mājās, bet stacionārā. Paldies visiem, kas jau ir iesaistījušies. Dāvanu grozu veido brīnišķīgas, siltas adītās zeķes, vasaras gardumi burciņās, saldumi u.c. Dāvanas lūgums nogādāt sabiedrisko attiecību speciālistei Alisei Seilei, zvanot pa tālr. 22547832.

Te atradīsi recepti dušas zefīra pagatavošanai:  https://www.canva.com/design/DAF2qFah8_U/2WGHXO0qHHzVna8VMOJPNQ/view?utm_content=DAF2qFah8_U&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=editor

*Šī publikācija ir sagatavota Slimnīcas vides akcijas “Esi pats kā dāvana” ietvaros. To atbalsta biedrības “Zaļā brīvība” organizētā inciatīva “Tīri.Labi. Pilsēta bez atkritumiem” un kustība – Diena bez iepirkšanās, kuras mērķis ir atgādināt par pārdomātu patēriņu, īpaši atlaižu laikā. Diena bez iepirkšanās ir arī protests – mums nav jāpērk un jāpatērē, lai justos labi un pavadītu laiku jēgpilni. Katrs no mums var mainīt savus personīgos paradumus un aicināt to darīt arī citiem.

Iniciatīva “Tīri.Labi. Pilsēta bez atkritumiem” tiek īstenota pateicoties The Coca-Cola Foundation finansiālam atbalstam. The Coca-Cola Foundation ir The Coca-Cola Company globālā filantropijas struktūrvienība, kas tiecas risināt sabiedrības prioritātes starptautiskajās kopienās, kurās mēs dzīvojam un strādājam.

#Tīri.Labi #DienaBezIepirkšanās

Ārkārtas dalībnieku sapulce 02.01.2024. Skip to content