Dažādības iedvesmas pēcpusdienas Strenču PNS

 Dažādības iedvesmas pēcpusdienas Strenču PNS

Dažādības mēneša ietvaros 12. un 19. martā plkst. 14.30-15:30 Pacientu klubā norisinājās darbiniekiem paredzēti pasākumi – Dažādības iedvesmas pēcpusdienas. Pasākumu mērķis bija īsi iepazīstināt ar dažādības, vienlīdzības un iekļaušanas jēdzieniem un to nozīmi darba vidē un veicināt kopējo saliedētību.

Sākumā dalībnieki iesaistījās un veidoja īpašu tāfeli “Mēs esam dažādi kopā”, kurā šobrīd iespējams saskatīt Slimnīcas darbinieku dažādību caur paradumu, interešu un personību raksturojošiem elementiem. Turpinājumā sekoja prezentācija par dažādības jēdzieniem, mērījumiem un personības apli kurā uzskatāmi var apskatīt visas dažādības šķautnes, kā arī par dažādības vadības ceļu Slimnīcā.

Iedvesmas pēcpusdiena noslēdzās ar stāstu kartīšu spēli “Stāstu stāstiem izstāstīju”, kurā ar jautājumiem un rosinājumiem iepazinām kolēģu pieredzes stāstus. 

Sirsnīgi pateicamies visiem dalībniekiem par iesaisti un atbalstu dažādības mēneša veidošanā.

Izveidotā tāfele “Mēs esam dažādi kopā” līdz aprīļa beigām atradīsies pie ziņojuma dēļa administrācijas gaitenī. Ikviens ir laipni aicināts iesaistīties. Informācija par to, kā iesaistīties būs pieejama pie tāfeles.

Slimnīcas darbiniekus  aicinām ieplānot un piedalīties arī nākošajās Dažādības mēneša aktivitātēs, kur 26. aprīlī viesosies Kaspars Zālītis ar lekciju “Dažādības principi”, savukārt 14. maijā notiks tiešsaistes seminārs “Dažādības iespējas darba vietā”. 

Dažādība ir mūsu bagātība, un šie pasākumi bija tikai viens no daudziem soļiem, kā mēs varam veicināt savstarpējo sapratni un cieņu mūsu Slimnīcā.

*Pasākumi organizēti Dažādības mēneša ietvaros. Tā ir Slimnīcas iekšējā iniciatīva un atspoguļo apņemšanos radīt iekļaujošu un atbalstošu vidi gan pacientiem, gan darbiniekiem, ar domu, ka katrs darbinieks izsaka konstruktīvu viedokli par lietām, tādējādi sadarbojoties kopīga mērķa labā.

strencupns.lv Skip to content