Esam vērīgi un atbildīgi!

 Esam vērīgi un atbildīgi!

Esam ļoti daudz darba ieguldījuši Slimnīcas parka labiekārtošanā un sporta laukuma izbūvē, darot to gan ar darbinieku, gan pacientu brīvprātīgu darbu. Priecājamies par katru apmeklētāju, kurš izbauda iespēju pastaigāties pa parku vai nodarboties ar sportu sporta laukumā. Priecājamies par jauniešiem, kuri apmeklē sporta laukumu. Neskatoties uz aicinājumu izbaudīt skaisto parku, atgādinām, ka šī ir Slimnīcas teritorija, tādēļ, lūdzu, izvērtējiet nepieciešamību izmantot motorizētās (velosipēdu, mopēdu, motociklu) vienības, pārvietojoties pa parka teritoriju. Tas traucē pacientu mieru un diemžēl rada troksni un posta arī parka zaļo zonu.

Pēdējo nedēļu laikā esam saskārušies ar ļaunprātīgu vandālismu Slimnīcas teritorijā. Esam apbēdināti, ka mūsu pūles uzturēt Slimnīcas teritoriju un infrastruktūru sakārtotu, tā, lai šeit būtu patīkami uzturēties gan mūsu pacientiem, gan arī pilsētas iedzīvotājiem, netiek novērtētas.  Atgādinām, ka Slimnīcas teritorijas infrastruktūra ir publiski pieejama ikvienam un uz ikviena pleciem gulst atbildība šo vērtību saglabāt un sargāt, tāpēc aicinām būt vērīgiem, aizrādīt un ziņot, ja tiek veiktas ļaunprātīgas darbības. Aicinām arī vecākus pārrunāt ar savām atvasēm uzvedības normas publiskajās teritorijās. Tikai kopīgiem spēkiem mums izdosies saglabāt teritorijā kārtību.

Aicinām katru, kurš redz personu, kas nodara kaitējumu mūsu kopīgā darba rezultātā paveiktajam, informēt par to Slimnīcas FB mājaslapā.

Mēs joprojām paliekam pie uzskata, ka visai teritorijai jābūt atvērtai un pieejamai, negribētos dažu cilvēku, kuri nespēj novērtēt otra darbu, dēļ, būvēt žogu.

Skip to content