Noslēdzas “Kilometru vasara 2020”

 Noslēdzas “Kilometru vasara 2020”

Jau otro gadu pēc kārtas vasaras sezonā VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk- Slimnīca) darbinieki aktīvi krāja kilometrus Slimnīcas sportiskākajā aktivitātē “Kilometru vasara 2020”. Šodien Slimnīcā norisinājās aktivitātes noslēguma pasākums, kurā tika sveikti aktivitātes laureāti un nodots ceļojošais kauss aktīvākajai “Kilometru vasara 2020” nodaļai.

Līdzīgi kā pagājušajā gadā struktūrvienību sniegums tika noteikts pēc pieveikto kilometru skaita uz vienu struktūrvienības darbinieku, tādējādi tika veidota komandu/ struktūrvienību draudzīga sacensība. Slimnīcas vadītāja Maija Ancveriņa norāda: “Kilometru vasara ir iecienīta aktivitāte darbinieku vidū, kas nu jau kļuvusi par tradīciju. Liels prieks vērot ik mēneša progresu pieveikto kilometru ziņā.”

Kā ierasts noslēguma pasākums tika sadalīts divās daļās- komandu saliedēšanas aktivitātē un svinīgajā daļā, kur arī tika godināti šīs “Kilometru vasaras 2020” sportiskākie un aktīvākie dalībnieki gan komandu konkurencē, gan individuālajā sniegumā. Komandas saliedēšanas aktivitātēm komandām bija jāspēlē aktivitāšu BINGO, kas bija orientēšanās un atjautības uzdevumu apvienojums. Komandas noslēguma pasākumam bija gatavojušās cītīgi, jo katra komanda bija padomājusi par vizuālo noformējumu un sevi raksturojošu saukli.

Atgriežoties pie “Kilometru vasara 2020” rezultātiem, šogad kopā aktivitātē piedalījās 66% Slimnīcas darbinieku, kuri kopā, laika periodā no maija-septembrim, pieveica 116 778 km. Salīdzinot ar 2019. gada rezultātiem kopējais pieveikto kilometru skaits palielinājies par 110%. Aplūkojot nodaļu sniegumu, šogad, otro gadu pēc kārtas, uzvaras laurus plūca un ceļojošo kausu saņēma 3. nodaļa, kurā vidēji viens darbinieks “Kilometru vasara 2020” ietvarā pieveica 776 km, otro vietu ieguva Telpu uzkopšanas dienests ar pieveiktajiem 724 km, savukārt trešo vietu ieņēma Dienas centrs “Rasa” ar pieveiktiem 662 km.

Individuālajā sniegumā konkurence bija sīva, ar šajā vasarā pieveiktiem 2730 km pirmo godalgoto vietu ieņēma Sarmīte Akmentiņa, otro-, ar pieveiktiem 2720 km, sekoja Ludmila Kozlova, savukārt 3. vietu ieņēma Edijs Rihards Krieviņš ar pieveiktiem 2403,8 km.

Aktivitātes “Kilometru vasara” mērķis ir motivēt darbiniekus nodarboties ar sportiskām aktivitātēm, vienlaikus uzlabojot savu fizisko formu un pašsajūtu, kā arī stiprinot komandas garu struktūrvienībās.

Sveicam uzvarētājus un tiekamies jau nākamajā “Kilometru vasarā 2021”!

Skip to content