PĀRLIECINOŠA POZĪCIJA ILGTSPĒJAS INDEKSĀ 2020

 PĀRLIECINOŠA POZĪCIJA ILGTSPĒJAS INDEKSĀ 2020

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk – Slimnīca) pārliecinoši nostiprinājusi savu pozīciju uzņēmumu ilgtspējas novērtējumā Ilgtspējas indekss 2020, iegūstot SUDRABA godalgu. Vakar, 11. jūnijā, ņemot vērā situāciju valstī, jaunā tiešsaistes formātā tika paziņoti šī gada Ilgtspējas indeksa rezultāti. Šogad sudraba kategorijā ierindojās tādi uzņēmumi kā Aldaris, Balticovo, FN-serviss, DPD Latvija u.c. Šī gada Ilgtspējas indeksa novērtējums ir piedzīvojis pārmaiņas, jo šogad pirmo gadu ir izcelts jauns augtākais novērtējums – Dimanta kategorija.

Slimnīcas vadītāja Maija Ancveriņa norāda: “Esam gandarīti par paveikto 2019. gadā un priecājamies par mūsu stabilo pozīciju. Neskatoties uz izmaiņām vērtēšanas kritērijos, pierādām, ka spējam sniegt nemainīgu sniegumu ilgtspējas principu nodrošināšanai specializētā ārstniecības iestādē.”

Aplūkojot nākotnes plānus un pašreizējos izaicinājumus, Slimnīca turpinās darbu pie ilgtspējas attīstības visos korporatīvās atbildības līmeņos. M.Ancveriņa: “Tāpat kā Rīga, kas nekad nav gatava, arī mēs ikdienas darbos un procesos identificējam virzienus, kurus varam uzlabot vai pilnveidot. Tas ir nebeidzams process, kas mūsu komandas darbu padara interesantu ikdienas.”

Strenču Psihoneiroloģiskā slimnīca Ilgtspējas indeksa apbalvojumā piedalās kopš 2015. gada. Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītas metodoloģijas, palīdzot Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni.

Skip to content