Slimnīca sveic medicīnas darbiniekus Starptautiskajā medicīnas darbinieku dienā

 Slimnīca sveic medicīnas darbiniekus Starptautiskajā medicīnas darbinieku dienā

Šodien, 14. jūnijā, VSIA “Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā” (turpmāk – Slimnīca) notika ikgadējais Medicīnas Darbinieku Dienas pasākums, lai godinātu un izteiktu pateicību mūsu izcilajiem medicīnas profesionāļiem par viņu nenogurstošo darbu un devumu sabiedrības veselībai.

Pasākums sākās ar svinīgu uzrunu no slimnīcas vadītājas M. Ancveriņas, kura uzsvēra medicīnas darbinieku nozīmīgo lomu mūsu sabiedrībā. Pasākuma sākumā notika arī ikgadējā apbalvošanas ceremonija “Slimnīcas lepums 2023”, kurā tika pasniegti apbalvojumi uzņemšanas māsas palīgam Aigaram Joniņam nominācijā “Zelta rokas un sirds”, kā arī 5. nodaļas māsai Ligitai Zaķei nominācijā “Sirdsmāsiņa”. Šie apbalvojumi tika piešķirti, balstoties uz kolēģu iekšējo balsojumu, kas izceļ viņu profesionalitāti, empātiju un neatlaidību.

Pasākuma apmeklētāji  tika aicināti sasildīties ar siltu kafiju un kūkas gabaliņu, lai baudītu muzikālās apvienības “Tepat” koncertu.

Noslēgumā dr. Oskars Krumholcs kopā ar saimniecības struktūrvienības darbiniekiem, par godu savam 15 gadus ilgajam darba stāžam Slimnīcā, stādīja rododendru, kas priecēs un augs ārstu rododendru parkā Slimnīcas teritorijā.

Vēlamies izteikt sirsnīgu paldies visiem, kas piedalījās un palīdzēja organizēt šo pasākumu. Īpašs paldies tiek izteikts čaklajai saimniecības struktūrvienībai un virtuvei, kuru atbalsts bija ļoti nozīmīgs.

strencupns.lv Skip to content