Slimnīca uzsāk fizioterapijas nodarbības darbiniekiem

 Slimnīca uzsāk fizioterapijas nodarbības darbiniekiem

Lai uzlabotu Slimnīcas darbinieku veselību un labklājību, kā arī veicinātu veselīgu dzīvesveidu, esam uzsākuši vingrošanas nodarbības Slimnīcas darbiniekiem.

Fizioterapijas nodarbībās, kuras vadīs kvalificēti fizioterapeiti, ietvertas dažādas fiziskās aktivitātes un vingrinājumi, kas veidoti, ņemot vērā Slimnīcas darbinieku darba specifiku un ikdienas izaicinājumus. Šo nodarbību mērķis – uzlabot muskuļu tonusu, veicināt labu stāju, samazināt stresa līmeni un uzlabot kopējo fizisko formu.

Jau pēc pirmās nodarbības tās dalībnieki izteica pozitīvas atsauksmes par nodarbības saturu un vadību, norādot uz uzlabotu labsajūtu un enerģijas līmeni.  Šāda veida nodarbības ir svarīgas ne tikai fiziskās veselības uzlabošanai, bet arī kā veids, kā stiprināt komandas garu un veicināt labas attiecības starp kolēģiem. Slimnīca ir apņēmusies turpināt atbalstīt savus darbiniekus arī nākotnē, piedāvājot fizioterapijas nodarbības katru mēnesi, kā arī atbalstīt citus dažādus veselības un labklājības veicinošus pasākumus.

Paldies visiem, kuri reģistrējušies fizioterapijas nodarbībām, to vēl iespējams  izdarīt, piesakoties Reahbilitācijas nodaļā.

Ārkārtas dalībnieku sapulce 02.01.2024. Skip to content