Slimnīcā viesojās Diāna Zande ar lekciju “Darba un privātās dzīves līdzsvars”

 Slimnīcā viesojās Diāna Zande ar lekciju “Darba un privātās dzīves līdzsvars”

Vēl joprojām svarīgi ir apzināties nepieciešamību pēc līdzsvara starp darbu un privāto dzīvi, kas bieži kļūst par izšķirošu faktoru cilvēku veselībai un labklājībai. 2. aprīlī, VSIA “Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā” (turpmāk – Slimnīca) viesojās klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Diāna Zande, kas pievērsa uzmanību šī jautājuma nozīmei un risinājumiem. Lekciju bija iespējams apmeklēt ikvienam interesentam.

D.Zande iedvesmoja dalībniekus ar savām idejām un praktiskiem padomiem, kā efektīvi pārvaldīt laiku, uzlabot produktivitāti un mācīties atpūsties, lai saglabātu veselīgu līdzsvaru starp darbu un privāto dzīvi. Tika apspriesti dažādi piemēri un scenāriji, lai uzsvērtu  veidus, kā cilvēki var pielāgot savu ikdienu, tādējādi uzlabojot dzīves kvalitāti.

Dalībnieki bija iesaistīti diskusijā, kurā dalījās ar savām domām un piemēriem, kā sasniegt līdzsvaru un novērst stresu. Lekcija bija ne tikai informējoša, bet arī motivēja dalībniekus aktīvi strādāt pie savas dzīves organizēšanas un līdzsvara meklēšanas.

Pasākumi, kas veicina diskusijas un apzināšanos par darba un privātās dzīves līdzsvaru, ir būtiski mūsdienu sabiedrībā, kurā pārāk bieži tiek ignorēts jomas nozīmīgums. Lekcija ir viens no soļiem, lai veicinātu izglītotību par sabalansētu darba un privātās dzīves līdzsvara jomu arī mūsu Slimnīcā.

 *Diāna Zande ir psiholoģe (Dr.psych., mg.art.), kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, supervizore. Strādā privātpraksē ar individuālajiem klientiem un pāriem, vada dialektiski biheiviorālās terapijas prasmju grupas, lasa lekcijas RSU un visdažādākajās auditorijās visā Latvijā. Iesaistās  zinātnisko publikāciju rakstīšanā un darbojas biedrībā Debesmanna.com. D. Zande raksta grāmatas plašam lasītāju lokam un sniedz intervijas par cilvēku emocionālo labsajūtu un psiholoģiju dažādiem izdevumiem, radio un TV.

Ārkārtas dalībnieku sapulce 02.01.2024. Skip to content