Slimnīcā viesojās psihiatrijas studentu zinātniskā pulciņa dalībnieki

 Slimnīcā viesojās psihiatrijas studentu zinātniskā pulciņa dalībnieki

Sestdien, 16. martā VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk – Slimnīca) viesojās psihiatrijas studentu zinātniskā pulciņa dalībnieki ar mērķi iepazīties ar Slimnīcas darbību un galvenajām norisēm psihiatrijas jomā.

Viesošanās laikā dalībnieki guva ieskatu gan Slimnīcas ikdienas darbībā, gan arī pacientu dzīvē, piedaloties informatīvā prezentācijā, diskusijā un dodoties ekskursijā.

“Pulciņa dalībnieku entuziasms un interese par psihiatriju un psihisko veselību ir iedvesmojoša,” sacīja slimnīcas galvenā ārste Inga Bauska. “Mēs ceram, ka šī vizīte ir tikai sākums ciešākai sadarbībai ar pulciņa dalībniekiem, lai veicinātu izpratni un atbalstu cilvēkiem ar psihiskās veselības problēmām.”

Dalībnieki izteica lielu pateicību slimnīcas personālam par silto uzņemšanu un atklātu dialogu. Vizīte Slimnīcā pulciņa dalībniekiem bija ne tikai izglītojoša, bet arī iedvesmojoša pieredze, kas palīdzēs veicināt sapratni par psihiatriju kopumā.

Slimnīca turpina savu misiju veicināt izpratni par psihiatriju un psihisko veselību, un šādas vizītes ir tikai viens no daudziem soļiem ceļā uz sabiedrības informētību.

Foto: Paula Laizāne

strencupns.lv Skip to content