UZMANĪBU!

Saprotot katra vecāka vēlmi pēc iespējas ātrāk nokļūt pie speciālista, sakarā ar to, ka Slimnīcā strādā viens bērnu psihiatrs, bet pacientu pieplūdums ir ļoti liels, sniedzam papildus informāciju bērnu vecākiem, kuri meklē iespēju pirmo reizi pierakstīties vizītē pie bērnu psihiatra. Jums, piezvanot veselības aprūpes koordinatoram pa tel.25480540, bērns tiek ierakstīts gaidītāju rindā. Par konkrēto pieraksta laiku jums tiks paziņots, tiklīdz radīsies iespēja jūsu bērnu pierakstīt, tādēļ pašiem atkārtoti nav jāzvana. Koordinators rūpīgi seko katram gadījumam, kad vizīte tiek atteikta, tādējādi, dodot iespēju šajā vietā pierakstot citu pacientu. Neskatoties uz to, ka regulāri vecākiem tiek atgādināts par vizīti, ir gadījumi, kad vecāki savlaicīgi neinformē par neierašanos, tādējādi apgrūtinot iespēju piedāvāt pieņemšanas laiku citam pacientam.

Pašreiz iespējamais gaidīšanas laiks līdz ārsta vizītei ir 6 mēneši.

APMEKLĒTĀJU IEVĒRĪBAI!

Lai saņemtu informāciju par izziņas (ka nesastāv psihiatra, narkologa uzskaitē) saņemšanas kārtību, zvanīt 25480540. 

Lai nodrošinātu savlaicīgu pirmreizēju bērnu psihiatra konsultāciju, piesakot vizīti pie bērnu psihiatra, NEPIECIEŠAMS elektronisks nosūtījums no bērna ģimenes ārsta vai speciālista, kurš nosūtījis, ar slimības anamnēzi un nosūtīšanas iemeslu konsultācijai.

Avieglosim darbu ārstam un nodrošināsim savlaicīgu iespēju konsultēties pie speciālista!

Informējam, ka uz laiku līdz 2024.gada maijam PĀRTRAUKTS pirmreizējo pacientu pieraksts pie bērnu psihiatres Ludmilas Boļšakovas. Pieraksts ir pilns līdz jūnijam.

Informējam, ka psihiatrs Andris Arājs ir ilgstošā prombūtnē, pieraksts pārtraukts.

Par turpmākām iespējām pierakstīties sekot informācijai Slimnīcas mājaslapā www.strencupns.lv – Aktualitātes

VSIA “STRENČU PSIHONEIROLOĢISKĀ SLIMNĪCA” TIEK ATCELTA GRIPAS KARANTĪNA!

 Vairāk informācija par kārtību, sazinoties ar klientu apkalpošanas centru pa tālruni 25480566, 6473158