Covid-19 pārvaldība Strenču PNS

 Covid-19 pārvaldība Strenču PNS

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk-Slimnīca) ir konstatēti pirmie darbinieku un pacientu inficēšanās gadījumi ar COVID-19.  Šobrīd karantīnā atrodas 7 ārstniecības personas un 3 administrācijas darbinieki. Darbinieki ir gan no Strenču novada, gan no Valmieras.  Tiešu kontaktpersonu darba vietā nav, pašizolācija šobrīd nav noteikta nevienam Slimnīcas darbiniekam.  Pārējie darbinieki turpina strādāt, lietojot individuālos aizsardzības līdzekļus, kā arī ievērojot visas rekomendācijas par neierašanos darbā, ja jūtas sasirguši. 

Mērķtiecīgi testējot visus Slimnīcas pacientus, ir atklāti 2 Covid-19 pozitīvi pacienti bez saslimšanas simptomiem, kas ir izolēti un turpina ārstēšanos stacionārā. 

Pēc epidemiologa vērtējuma – spējam kontrolēt situāciju, Slimnīcas darbs nav traucēts, turpinās pacientu uzņemšana stacionāra nodaļās. Turpinās arī pacientu ambulatorās konsultācijas iepriekšējā režīmā. Lai pieteiktu ambulatoro konsultāciju pacientiem nepieciešams sazināties ar Slimnīcas klientu apkalpošanas centru pa telefonu 25480566, lai noskaidrotu sev vēlamo laiku sarunai ar ārstu attālināti vai, nepieciešamības gadījumā, ievērojot visus drošības pasākumus, klātienē. Spējam nodrošināt ambulatorās konsultācijas arī Covid (+) personām, ļoti svarīgi par to informēt ārstniecības personu, piesakoties konsultācijai. 

Pacientu apmeklējumi nodaļās ir aizliegti jau no šā gada marta mēneša, uz ārkārtējās situācijas laiku, rekomendēju pacientus neapmeklēt, sazināties ar viņiem pa tālruni vai runāt ar pacienta ārstējošo ārstu.

Mēs saglabājam mieru, rīkojamies atbilstoši situācijai un dotajiem norādījumiem. No tā nav pasargāts neviens, bet jādara viss, kas mūsu katra viena spēkos, lai tomēr spētu no tā izvairīties. Šobrīd svarīga ir katra cilvēka atbildība.

Skip to content