Noslēdzas "Es eju soļu izaicinājums 2023" Strenču PNS

 Noslēdzas “Es eju soļu izaicinājums 2023” Strenču PNS

Veicinot Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas (turpmāk – Slimnīca) darbinieku veselību un fizisko labsajūtu, vasarā laika posmā 21.06.-06.09. norisinājās aktivitāte “Es eju soļu izaicinājums 2023”. Aktivitātes noslēgumā 14. septembrī Slimnīcas darbiniekiem bija iespēja piedalīties rudens pārgājienā kā  vērtīgam soļošanas aktivitātes noslēgumam.

Šis izaicinājums bija pieejams visiem slimnīcas darbiniekiem, tostarp ārstiem, medmāsām, atbalsta personālam un pārejām struktūrvienībām. Lai skaitītu soļus, dalībniekiem šogad bija jāpiereģistrējas aplikācijā Strava un jāizmanto lietotne savā tālrunī vai viedpulkstenī. Izaicinājuma rezultāti tika sadalīta ikmēneša apkopojumos, ļaujot dalībniekiem mudināt atbalstīt un motivēt vienam otru visa izaicinājuma laikā.

“Veselība un labsajūta ir svarīgas prioritātes mūsu darbiniekiem, un mēs zinām, ka fiziskās aktivitātes ir nozīmīgs faktors,” tā Slimnīcas valdes locekle Maija Ancveriņa. “Mēs esam priecīgi piedāvāt šo izaicinājumu mūsu Slimnīcas darbiniekiem, un mēs ceram, ka tas ne tikai veicinās veselīgus ieradumus, bet arī sekmēs saliedētību un labu komandas darbu.”

Soļošanas izaicinājumā pirmo vietu ieņēma Žanna Rudus ar pieveiktiem 542,1 km, otrajā vietā ar 455 km ierindojās Inese Rudzīte, savukārt trešajā vietā palika Ieva Everte ar 413,1 km. Sirsnīgi apsveicam laureātus, kā arī ikvienu, kurš piedalījās izaicinājuma pasākumā!

Aktivitātes noslēgumā Slimnīcas darbinieki varēja piedalīties kopīgā darbinieku rudens pārgājienā pa Abula dabas taku, kuru vadīja Zanda Skeltona. Šogad savu saliedētību pārbaudījām dabā esot, pierādot, cik nozīmīga ir izkustēšanās cilvēku ikdienā.

strencupns.lv Skip to content