Service:

Narkoloģiskā ārstēšana pieaugušajiem

Description:

Kopš 2018. gada 1. janvāra VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk-Slimnīca) sniedz stacionāra narkoloģisko palīdzību. Narkoloģisko ārstēšana tiek nodrošināta Slimnīcas stacionāra 7. nodaļā, kurā kopumā ir 30 atvērtas gultas vietas. Narkoloģijas nodaļā pacienti nonāk akūta alkohola abstinences stāvoklī, abstinences stāvoklī ar delīrijiem un akūtiem psihotiskiem traucējumiem alkohola ilgstošas lietošanas dēļ.

Narkoloģijas nodaļā strādā augsti kvalificēta speciālistu komanda divu ārstu narkologu vadībā. Nodaļā viena no pamata ārstēšanas metodēm ir medikamentozā detoksikācija, medikamentozā psihiatrisko traucējumu ārstēšana.

Slimnīcas narkoloģijas nodaļā gadā ārstējas aptuveni 1500 pacienti no visas Latvijas. Mūsdienīga un labiekārtota vide nodaļā ir papildinošs aspekts pacientu ārstēšanas un rehabilitācijas procesam.

Vairāk par pakalpojumu uzziniet pa tālruni 25480566, 64731580 (klientu apkalpošanas centrs)

Price:

Pacienta līdzmaksājums par valsts apmaksātu narkoloģisko ārstēšanu stacionārā – 7,00 EUR par diennakti /AR NOSŪTĪJUMU no ģimenes ārsta vai narkologa/ NOSŪTĪJUMU no narkologa iespējams saņemt Slimnīcā – ambulatorajā narkologa vīzītē. Pacienta iemaksa – 4,00 EUR.

Appointment place:

Stacionāra 7. nodaļa

FAQ
Specialists: