Grāmatu apmaiņas namiņš Slimnīcas parkā

 Grāmatu apmaiņas namiņš Slimnīcas parkā

No šodienas ikvienam grāmatu cienītājam Slimnīcas parka teritorijā brīvi pieejams ir īpaši izveidots grāmatu apmaiņas namiņš. Namiņa mērķis ir veicināt dažādu žanru grāmatu pieejamību un rosināt cilvēkos vēlmi aizpildīt laiku ar lasīšanu, vienlaikus atrodoties svaigā gaisā.

Grāmatu apmaiņas namiņš ir publisks grāmatu apmaiņas punkts, kur ikviens interesents var paņemt sevis interesējošu grāmatu, atstājot tās vietā kādu no savām vecajām grāmatām, tādējādi veicinot grāmatu apriti un paildzinātu grāmatu mūžu. Slimnīcas parka teritorija papildināta ar dažādiem infrastruktūru papildinošiem objektiem – soliņiem, ērtākai grāmatu lasīšanai saulainajās vasaras pēcpusdienās. Projekta ietvarā esam arī paildzinājuši un atraduši jaunu pielietojumu vecam, nolietotam pacientu skapītim, ko Slimnīcas čaklie galdnieki ir pārveidojuši par attēlos redzamo grāmatu apmaiņas namiņu. 

Ceram, ka grāmatu apmaiņas namiņa lietotāji gūs pozitīvas un pacilājošas emocijas, lasot sevis interesējošas grāmatas, jo…
💕“Labas grāmatas ir kā labi draugi – to ir maz un tos izvēlas. Jo rūpīgāk izvēlēti, jo lielāku laimi tie rada….” /Luīza Meja Alkota/”💕

Vēršam uzmanību, ka kārtības nodrošināšanai VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” parka teritorijā tiek veikta videonovērošana. 

 

Skip to content