Rudens ražas izstāde „Atvasara krāsu virpulī”

 Rudens ražas izstāde  „Atvasara krāsu virpulī”

2016. gada 7. septembrī, Strenču PNS parka teritorijā norisinājās Rudens ražas izstāde „Atvasara krāsu virpulī” ikgadējs pasākums, kurš tiek ļoti gaidīts katru rudeni. Izstāde bija aplūkojama visiem slimnīcas darbiniekiem, pacientiem, apmeklētājiem un viesiem.

Izstāde tapa no visa, ko sarūpējusi vasara,- kas atrodams katra dārzā un dabā, kā arī tas, ko spēj paveikt izdoma un nedaudz pacietības.

Izstādē, tika pārstāvētas visas struktūrvienības un , jāatdzīst, ka īpaši priecēja dalībnieku izdoma un radošums, ko pierādīja izstādītās kompozīcijas. Atsaucoties uz izstādes tēmu, kompozīcijas bija ļoti dažādas, visās iespējamās krāsās un formās, katra unikāla, ar savu skatījumu. Protams, nevar noliegt, ka šo pasākumu padara interesantu arī neoficiālais sacensības gars starp kolektīviem.

Īpaši priecē, ka Strenču PNS darbinieki pa vidu rosīgajām darba gaitām un pienākumiem, atrod laiku kolektīvam un darba iekšējai kultūrai, bagātinot to ar savu radošo artavu, kas nenoliedzami izkrāso darba vidi un kopējo atmosfēru.

Paldies visiem dalībniekiem par krāšņo izstādi!

Sagatavoja: Lāsma Egle

Veselības veicināšanas konsultante

galvena

1-16

1-15

1-14

1-13

1-12

1-11

1-10

1-9

1-8

1-7

1-6

1-5

1-4

1-3

1-2

1-1

 

Skip to content