Strenču PNS līdzdarbība iedzīvotāju iniciatīvā

 Strenču PNS līdzdarbība iedzīvotāju iniciatīvā

Bez pagātnes – nav tagadnes, bez tagadnes – nav nākotnes! Ar šādu moto ir sākusies iedzīvotāju iniciatīvas projekta “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca – novada kultūrvēsturiskais mantojums un tūrisma piesaistes objekts” īstenošana. Tā ietvaros tiks papildināta Strenču pilsētā publiski pieejamā kultūrvēsturiskā un tūrisma infrastruktūra par Strenču psihoneiroloģisko slimnīcu un tiks uzstādīti divi vēsturisko fotogrāfiju stendi, kas papildinās Strenču pilsētas iepazīšanas maršrutu “Divi gadsimti vienā rakursā”. 

Projekts tika apstiprināts 2020. gada maijā Strenču novada domes atbalsta konkursā iedzīvotāju iniciatīvām “Sabiedrība ar dvēseli 2020” un tam piešķirts 592,94 EUR finansējums projekta aktivitāšu īstenošanai.

Projekta īstenošanai atbalstu sniedz arī VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” atļaujot izmantot galdniecības telpas un atbalstot ar nepieciešamo materiālu iegādi.

Projektu īsteno Strenču novada iedzīvotāju grupa ar nosaukumu “Strenču slimnīcas kultūrvēsturisko vērtību glabātāji”. Iedzīvotāju grupu veido Strenču novada un Strenču pilsētas entuziasti, kopienas aktīvi dalībnieki, novadā strādājoši speciālisti, kuriem rūp savas vides attīstība un pozitīva pilnveidošanās.

Sadarbībā ar Strenču novada TIC rudens pusē aicināsim iedzīvotājus doties kopīgā pastaigā, lai iepazītos ar projektā radītajiem jaunumiem, lai sarunātos par Strenču pilsētas vēsturi un stāstiem, lai iepazītos ar Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas vēsturi un šodienu. Un varbūt piedzīvotu vēl kādu pārsteigumu!

 

Iedzīvotāju grupas “Strenču slimnīcas kultūrvēsturisko vērtību glabātāji” vārdā

Ilona Rāviete

Skip to content