Strenču PNS speciālistu dalība GVAMA ikgadējā konferencē

 Strenču PNS speciālistu dalība GVAMA ikgadējā konferencē

Vakar, 10.decembrī, tiešsaistē norisinājās Garīgās veselības aprūpes māsu apvienības (turpmāk- GVAMA) organizētā konference “Aktualitātes garīgās veselības aprūpes māsu praksē”, kurā ar aktualitātēm un pieredzes stāstiem psihiskās veselības aprūpē dalījās VISA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk- Slimnīca) ārsts psihiatrs, narkologs Raivis Logins un  Slimnīcas narkoloģijas nodaļas virsmāsa, GVAMA vadītāja, garīgās veselības aprūpes māsa Jekaterina Jeremejeva. Šogad konference tiešsaistes formātā pulcēja psihiskās veselības aprūpes speciālistus no tādām pasaules valstīm kā Anglijas, Zviedrijas un Austrālijas.

Slimnīcas ārsts dr. Raivis Logins konferencē izgaismoja nozīmīgākos aspektus ārstu un māsu komunikācijā no ārsta-psihiatra perspektīvas un dalījās ar aktualitātēm par psihiskās veselības traucējumiem Covid-19 pandēmijas laikā. Savukārt Slimnīcas narkoloģijas nodaļas virsmāsa Jekaterina Jeremejeva pastāstāstīja par izaicinājumiem garīgās veselības aprūpes māsu praksē, vienlaikus norādot uz komandas darbu aprūpes nodrošināšanā.

Kopumā VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” konferencē “Aktualitātes garīgās veselības aprūpes māsu praksē” pārstāvēja 30 māsas un māsu palīgi.

Skip to content