Vasaras balle "Mēs tieši tāpēc satikāmies"

 Vasaras balle “Mēs tieši tāpēc satikāmies”

Aizvadītajā nedēļas nogalē VSIA “Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas” (turpmāk – Slimnīca) darbinieki satikās Vasaras ballē, kas norisinājās gleznainajās lauku mājas “Lantus”. Pasākums, kurš jau ir kļuvis par tradīciju, piedāvāja iespēju atpūsties un izklaidēties ārpus darba vides, stiprinot kolektīva garu un veicinot komandas saliedētību.

Vakara programmā bija iekļautas dažādas aktivitātes, tostarp kartiņu spēle starp  struktūrvienību galdiņiem, kas ļāva kolēģiem vairāk iepazīt otru, noraksturot savu struktūrvienību un asprātīgi apsveikt klātesošos. 

Pasākuma kulminācijā notika iekšējo balsojumu nopietni-nenopietnā nomināciju apbalvošanas ceremonija, kurā tika apbalvoti Slimnīcas darbinieki par viņu unikalitāti tādās nominācijās kā “Gudrā pūce”, “Ērgļa acs”, “Aģents 007”, “Tradīciju glabātāja” u.c. Apbalvotie saņēma nopietni-nenopietnā balsojuma diplomu un simboliskas dāvanas.

Vakars turpinājās ar loteriju, kurā bija iespēja piedalīties tiem, kuri piedalījās iekšējo nomināciju balsojumā, kā arī visiem pasākuma klātesošajiem ar iespēju laimēt praktiskas balvas. Vasaras balle bija ne tikai lieliska atpūtas iespēja, bet arī atgādinājums par kopības un vienotības svarīgumu, ko ikdienā slimnīcas personāls demonstrē, rūpējoties par pacientu veselību. Vakara vadītāja trāpīgais humors un enerģiskais gars neļāva atslābt nevienam, tādējādi, uzturot jautrību un labu noskaņojumu visa vakara garumā.

Slimnīcas vadība izsaka pateicību visiem, kas piedalījās pasākuma organizēšanā, īpaši Alisei Seilei,  nodrošinot tā veiksmīgu norisi. Paldies darbiniekiem, kuri nodrošināja ikdienas darbu, lai kolēģi varētu atpūsties. Pārējie, kas kādu iemeslu dēļ, neatnāca, laipni aicināti turpmāk iesaistīties Slimnīcas rīkotajos pasākumos, kas veicina saliedētību un uzlabo savstarpējo saskarsmi, iepazīstot kolēģus neformālā vidē.

Paldies lauku mājām “Lantus” par skaistajām telpām un gardo ēdienu, kā arī vakara vadītājam Jānim Rozītim par neatkārtojamību un lielisko spēju iekļauties publikā. Paldies fotogrāfam Uģim Brālēnam par mirkļu iemūžināšanu, kā arī par burvīgo noformējumu dekorēšanas salonam “Ziednīca” Valmierā. Paldies muzikālajai apvienībai “Vēja Radītie” par balles muzikālo daļu.

 

strencupns.lv Skip to content