Darbs turpinās pie iedzīvotāju iniciatīvas projekta īstenošanas

 Darbs turpinās pie iedzīvotāju iniciatīvas projekta īstenošanas

Projektu īstenošana ir interesants process. Tajā ir iesaistīti dažādi cilvēki, organizācijas, uzņēmumi, kuri palīdz veidot un radīt projekta elementus, lai rezultātā veidotos vienots veselums.  

Iedzīvotāju iniciatīvas projekta – Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca – novada kultūrvēsturiskais mantojums un tūrisma piesaistes objekts – īstenošana šobrīd ir nonākusi posmā, kurā ir sagatavoti projektu veidojošie elementi, lai pavisam drīz varētu noritēt to apvienošana un projektā radītās infrastruktūras novietošana Strenču pilsētvidē.

Projekts tika apstiprināts 2020. gada maijā Strenču novada domes atbalsta konkursā iedzīvotāju iniciatīvām “Sabiedrība ar dvēseli 2020” un tam piešķirts 592,94 EUR finansējums projekta aktivitāšu īstenošanai.

Projekta īstenošanai atbalstu sniedz arī VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” atļaujot izmantot galdniecības telpas un atbalstot ar nepieciešamo materiālu iegādi.

Projektu īsteno Strenču novada iedzīvotāju grupa ar nosaukumu “Strenču slimnīcas kultūrvēsturisko vērtību glabātāji”. Iedzīvotāju grupu veido Strenču novada un Strenču pilsētas entuziasti, kopienas aktīvi dalībnieki, novadā strādājoši speciālisti, kuriem rūp savas vides attīstība un pozitīva pilnveidošanās.

Sadarbībā ar Strenču novada TIC rudens pusē aicināsim iedzīvotājus doties kopīgā pastaigā, lai iepazītos ar projektā radītajiem jaunumiem, lai sarunātos par Strenču pilsētas vēsturi un stāstiem, lai iepazītos ar Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas vēsturi un šodienu. Un varbūt piedzīvotu vēl kādu pārsteigumu!

Skip to content