Service:

Psihiatriskā ārstēšana pieagušajiem

Description:

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk-Slimnīca) sniedz specializētu un augstas kvalitātes, valsts apmaksātu, diennakts neatliekamo medicīnisko palīdzību pacientiem ar psihiska rakstura saslimšanām Vidzemes reģionā. Slimnīca stacionāra 6 nodaļas nodrošina:

  • Psihisko ārstēšanu pieaugušajiem;
  • Psihiatriskā ārstēšana pieaugušajiem ar tuberkulozi;
  • Ar tiesas lēmumu noteikta medicīniskā piespiedu līdzekļa īstenošana.

Slimnīcas stacionārā strādā augsti kvalificētu speciālistu komanda, kas sniedz neatliekamo psihisko un psiholoģisko palīdzību, izmantojot pasaulē atzītas ārstniecības metodes, t.i. medikamentozās un nemedikamentozas terapijas veidus un plašas psihiskās rehabilitācijas iespējas individuāli un multiprofesionālā komandā. Slimnīca pieejams plašs rehabilitācijas speciālistu loks. Kopš 2019. gada psihiatriskajā ārstēšanā Slimnīcā tiek izmantota fizikālās terapijas metode modificētā elektrokonvulsīvā terapija (MECT).

Gada laikā Slimnīcas stacionārā ārstējas aptuveni 3 000 pacienti no dažādiem Latvijas reģioniem. Daļa no Slimnīcas stacionāra nodaļām ir izvietotas Slimnīcas vēsturiskajās ēkās, kas pielāgotas mūsdienu ārstniecības standartiem, sniedzot pacientam mūsdienīgu, labiekārtotu un mierpilnu vidi psihiskās stabilitātes atgūšanā.

Vairāk par pakalpojumu uzziniet pa tālruni 25480566, 64731580 (klientu apkalpošanas centrs)

Price:

Stacionāri ārstētie pacienti pieder pie kategorijām, kas atbrīvotas no pacientu iemaksas, samaksa par veiktajiem pakalpojumiem un pacientu iemaksu kompensācijas tiek saņemtas no valsts budžeta.

Appointment place:

Slimnīcas stacionāra nodaļas

FAQ
Specialists: