Slimnīcas darbinieki apmeklē vebināru "Dažādības iespējas darba vietā"

 Slimnīcas darbinieki apmeklē vebināru “Dažādības iespējas darba vietā”

Vakar, 14. maijā VSIA “Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas” (turpmāk – Slimnīca) darbinieki piedalījās vebinārā par dažādības iespējām darba vietā, kuru vadīja Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta valdes locekle Dace Helmane. Vebinārs tika rīkots, lai paplašinātu Slimnīcas darbinieku izpratni par dažādības jēdzienu un veidiem, kā to veicināt un iekļaut organizācijas darba kultūrā.

Šī pasākuma mērķis bija veicināt sapratni par dažādības iespējām darba vietā un sniegt praktiskus padomus par to, kā izveidot iekļaujošu darba vidi, kurā ikviens darbinieks var justies atbalstīts un novērtēts neatkarīgi no savas ādas krāsas, dzimuma, seksuālās orientācijas, reliģiskās piederības, invalīda statusa vai jebkādas citas identitātes īpatnībām.

Vebinārs tika organizēts, Slimnīcas dažādības vēstnesēm Ilonai un Alisei sadarbojoties ar nozares eksperti Daci Helmani, kas dalījās ar savām pieredzēm un labo praksi dažādības jautājumos. Vebināra laikā darbiniekiem bija iespēja uzdot jautājumus un dalīties ar saviem viedokļiem.

Slimnīcas projektu vadītāja I. Rāviete ir pārliecināta, ka veicinot dažādību darba vietā, tiek radīti labvēlīgi un iekļaujoši darba apstākļi, kas veicina inovāciju un efektivitāti.

*Šis vebinārs tika organizēts Dažādības mēneša ietvaros, kas ir mūsu Slimnīcas iekšējā iniciatīva, kas atspoguļo apņemšanos radīt iekļaujošu un atbalstošu vidi gan mūsu pacientiem, gan darbiniekiem, ar domu, ka katrs darbinieks izsaka konstruktīvu viedokli par lietām, tādējādi sadarbojoties kopīga mērķa labā.

strencupns.lv Skip to content