Slimnīcas Vasaras Andele

 Slimnīcas Vasaras Andele

9.septembrī VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk- Slimnīca) norisinājās pirmā Slimnīcas Vasaras Andele, pulcējot gan Slimnīcas darbiniekus, gan arī pacientus. Kopumā Slimnīcas Andele pulcināja ap desmit tirgotāju un vairākus desmitus pircējus.

Aizvien vairāk, vides kontekstā, sabiedrībā tiek runāts par tekstila izstrādājumu šķirošanu, pārstrādi vai to dzīves cikla paildzināšanas iespējām. Slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Alīna Kitnere norāda: “Ideja par Slimnīcas Andeles rīkošanu bija jau kādu laiku, gribējām Andeli rīkot jau pavasarī, taču COVID-19 izplatība krietni pamainīja aktivitāšu plānu, tāpēc arī Andeli pārcēlām uz septembri. Mūsu Slimnīcas Andelei ir vairāki mērķi: pirmais, saudzējot vidi un paildzinot lietu dzīves ciklu, vēlējāmies dot lietām otro elpu, jo bieži vien šīs lietas skapjos ir rūpīgi noglabātas un par tām jau sen ir aizmirsts. Tāpat vēlējāmies saliedēt un vienot darbiniekus kopīgā aktivitātē, jo novērojam, ka COVID laiks ir veicinājis darbinieku atsvešināšanos un samazinājis kopības sajūtu. Darbiniekiem šis bija labs komunikācijas treniņš “andelējoties” un kaulējoties savā starpā.”

Andeles ietvaros ne tikai bija iespējams lietas iegādāties par saprātīgām cenām, bija izveidots arī īpašs stūris, kurā apģērbi, apavi un interjera priekšmeti bija pieejami bez maksas.

Paldies visiem tirgotājiem un pircējiem par dalību Slimnīcas Vasaras Andelē un uz tikšanos nākamajā Andelē!

Skip to content